Bad Bones potvrzen pro AoW: Horizons

Bad Bones potvrzen pro AoW: Horizons

Nový šampion AoW nebude při návratu wrestlingových akcí do Prahy chybět. “Bad Bones” John Klinger je připraven se ukázat poprvé s největším terčem na zádech.

Přesně rok poté, co jsme korunovali historicky prvního šampiona, došlo ke změně držitele. Bad Bones měl dlouhodobě spadeno na titul AoW od chvíle jeho odtajnění, jenomže musel si pozici vyzyvatele zasloužit. To se mu v roce 2019 povedlo, když několikrát čelil mladým sebevědomým dravcům z New Generation. Když tak přišel gentlemansky do ringu vyzvat tehdy aktuálního šampiona Icara, přijetí na sebe nenechalo dlouho čekat.

Bad Bones splnil vše, co od roku 2018 sliboval. Nejdříve prohlašoval, že až se vrátí zpátky do Prahy, půjde po titulu. To se mu povedlo. Následně sděloval Icarovi, že nebude bojovat jenom o jeho titul, ale také o to, aby si Icarus získal jeho respekt. I na tohle nakonec došlo.

V napínavém utkání, které přerušila a málem i zastavila lékařská prohlídka obou zápasníků, se nakonec Bad Bonesovi podařilo využít situace a po drtivé kombinaci zvítězit čestně na počítání. Nový šampion byl zrozen, vzájemná úcta naplněna, fanoušci na místě vzdali hold oběma aktérům.

Zápas Icarus vs. Bones byl protkán velmi solidní historií, která se vztahovala k Praze. Právě tedy se poprvé setkali v roce 2015, když Arrows of Hungary senzačně porazili favorizovaný tag team Absolute Andy & Bad Bones na akci wXw. Na základě této prohry se Bonesův tým definitivně rozpadl a John se vydal odlišnou cestou.

Poprvé v singlu se potkali v červnu 2018 v Berlíně a právě tam Bad Bones ukázal, že nezapomněl, co se mezi nimi tehdy odehrálo, a že na Icara zkrátka umí. Na vzájemné zápasy v Evropě to čistě v singlové divizi má Bones proti Icarovi 2:0. Jejich cesty se ještě možná někdy v budoucnu zkříží, ale Icarus se po velmi úspěšném roce 2019 znovu vydává na dráhu tag teamového wrestlera, takže bude mít zcela odlišnou motivaci.

Nastává tedy “BADNESS ERA” v AoW. Nový šampion zpravidla znamená mnoho nových příležitostí pro několik vyzyvatelů, kteří čekají ve frontě. Situace je zároveň odlišná, protože Bones získal titul v lednu, měl jej podle vzájemné dohody s managementem obhajovat i v Evropě a především na plánované první wrestlingové akci na Slovensku, Bratislamu. Pandemie ale všechny tyto plány zhatila a to znamená, že Bones půjde do první obhajoby až po necelých devíti měsících. To může jeho přípravu významným způsobem ovlivnit.

Kdo ho vyzve jako první?

Nenechte si ujít AoW Horizons. Předprodej vstupenek startuje na Ticketstreamu ve středu 22.7. v 10:00. Nabízíme jak číslované, tak nečíslované kategorie.

VSTUPENKY: https://bit.ly/aowhorizons