Erik Strange potvrzen pro AoW: Horizons

Erik Strange potvrzen pro AoW: Horizons

Divné věci se budou dít – Erik Strange míří na Horizons!

Slovenský wrestler udělal díru do wrestlingové Evropy ve chvíli, kdy v lednu přicestoval z Kanady. Kdyby neudeřila pandemie, měl slušně našlápnuto objet velmi zajímavé akce na starém kontinentu.

Nicméně jeho vůbec první vystoupení v Evropě připadlo na AoW a za to jsme hrozně moc rádi. Erik dorazil opravdu ve velkém “strange štyle” a za ním přicestoval celý jeho fanklub. Jeho zápas na Upside Down proti Kenu Pyrovi byl jedním z nejočekávanějších duelů celé karty a očekávání do sytosti naplnil.

To ale možná neplatí v hlavě Erika Strange, protože svůj debut v Praze si představoval trochu jinak. V bláznivém a vyhroceném utkání si Strange a Pyro vůbec nic nedarovali a řezali se hlava nehlava. Jenomže nakonec vyhrála vychytralost samozvaného “jediného wrestlera zo Slovenska”.

Erik Strange prohrál, sice nečestně, ale prohrál. Oba si od té doby nemohli přijít na jméno na sociálních sítích a snažili se mezi sebou domluvit odvetný zápas na další akci AoW. Na případnou odvetu, pokud by měla být na pořadu dne, je však brzy a ať se to Erikovi líbí nebo ne, Pyro dosáhl svého a zkompletoval pro New Generation čístý štít na Upside Down.

Kam povedou další kroky Erika Strange a připíše si svoji první výhru na AoW?

Předprodej vstupenek na Ticketstreamu již odstartoval a během tří hodin od startu zmizelo 65 procent lístků do první řady a začínají mizet i místa ve druhé kategorii.

VSTUPENKY: https://bit.ly/aowhorizons