Mike Schwarz potvrzen pro AoW: Horizons

Mike Schwarz potvrzen pro AoW: Horizons

Žízeň – aj aj aj! Připravte půllitry, Mike Schwarz se znovu objeví v Praze.

Naposledy se tady hodně bavil, a to ani nemusel jít na žádnou party. Stačilo mu k tomu jednak setkání s Felixem Weberem a jeho sekretářkou, ale především okamžité pouto s fanoušky.

Tento urostlý chlap však nezapomněl také na to, že má na AoW zápasit a po ne úplně jednoduché bitvě si připsal vítězství při svém debutu. Na ten však nebude vzpomínat pouze s úsměvem, protože si ho po skončení utkání podal suspendovaný Atom a doslova s Mikem rozbil ring.

Přestože ho bolela záda, byl zdravotně relativně v pořádku, ale v zákulisí nějakým přílišným nadšením už nepřekypoval, jak ostatně časem ukážeme na videu. Motivaci pro Horizons má sice jasnou, ale jestli svůj vytoužený zápas opravdu dostane, to tak jisté není.

Mike Schwarz se bude v říjnu pokoušet o prodloužení vítězné série, ať už bude jeho soupeř kdokoliv. Nemusíme ani zmiňovat, že českou kulturu a Prahu celkově miluje. Po akci si vyloženě pochutnal na pivu od Pivovar Lužiny.

V minulosti se o něj coby trenéři starali například Aleister Black, WALTER nebo aktuální šampion AoW, Bad Bones. Zkušeností už nabral za více než deset let hodně a sám ví, že někdy je zapotřebí přepnout z hodného módu do takového, kde si uvědomíte, že měříte skoro dva metry a vážíte ke 120 kilům.

Momentálně potvrzená jména pro AoW Horizons:
AoW Champion Bad Bones
Erik Strange
“Lion King” Tarkan Aslan
Mike Schwarz

Vstupenky v předprodeji zakoupíte na Ticketstreamu a můžete si vybrat z číslovaných a nečíslovaných kategorií.

VSTUPENKY: https://bit.ly/aowhorizons