Bad Bones John Klinger

Current AoW Champion

Jeden z nejzkušenějších evropských wrestlerů, který má za sebou více jak 15 let kariéry bohaté na celou řadu skvělých zápasů a momentů. Bad Bones patří mezi nejznámější jména evropské nezávislé scény, procestoval celý svět a je nesmírně aktivní. Téměř neexistuje týden, kdy by někde nevystupoval tento ohromný wrestlingový fanoušek, který vyrůstal na “Macho Man” Randym Savageovi, jemuž při svých utkáních vzdává gentlemanským způsobem hold. John Klinger jde pokaždé s dobou a nikdy neusíná na vavřínech, proto sám sebe neustále posouvá dál a přichází s inovacemi.

Konstantní profesionál, který si vždy a všude udělá čas na své fanoušky, měl v roce 2013 na spadnutí i průlom v USA, když vyhrál online hlasovací soutěž TNA Gutcheck Challenge a mohl se tak zúčastnit natáčení Impactu. K podepsání smlouvy s touto společností to nakonec nevedlo, ale Bones se mohl v ringu potkat například s bývalým šampionem UFC v těžké váze, Joshem Barnettem. Kromě zápasení se věnuje i trenérské činnosti v Akademii Ala Snowa. Seminář pod jeho vedením mohli zažít na vlastní kůži i čeští zájemci.

V mnoha evropských společnostech byl nebo je hlavní tváří jakožto šampion, a to od ledna 2020 platí i v AoW. Bad Bones se stal historicky druhým šampionem Art of Wrestling poté, co na akci Upside Down porazil prvního držitele titulu, Icara. Po více jak 5 letech se tedy radoval ze zisku šampionského pásu na stejném místě, kde v roce 2014 svoji úvodní show v Praze uspořádala německá organizace wXw. Kruh se tedy uzavřel a v AoW začala nová éra.

Bad Bones – databáze zápasů v AoW:
25. 1. 2020 – AoW: Upside Down – AoW Championship: Bad Bones def. Icarus via pinfall (Diving Elbow Drop) – NOVÝ ŠAMPION
20. 10. 2019 – AoW: Full Circle – 4 on 4 Elimination Match: Bad Bones, Fast Time Moodo & Budapest Bastards def. New Generation
2. 6. 2019 – AoW: Break Out – Bad Bones def. Boldo Brown via pinfall (Shadow Driver)
21. 10. 2018 – AoW: 10th Anniversary – Markus Mytra def. Bad Bones via pinfall (Mid-Air Spear)

Socials