První obhajoba nového šampiona AoW v říjnu

První obhajoba nového šampiona AoW v říjnu

AoW se v roce 2020 vrátí ještě jednou do Prahy. 3. října se uskuteční akce AoW: Horizons!

Předprodej vstupenek přes Ticketstream odstartuje v květnu 2020.

Promotérská organizace Art of Wrestling korunovala na lednové pražské akci úplně nového šampiona, kterým se stal velezkušený „Bad Bones“ John Klinger. Na Horizons ho čeká v hlavním taháku obhajoba proti zatím ještě neznámému vyzyvateli. Další jména a plány této show se budou postupně od května zveřejňovat na hlavní facebookové stránce Art of Wrestling CZ, kde můžete sledovat veškeré dění a příběhy.

Wrestling od AoW se po slovenské expanzi vrátí zpět domů do AoW Arény, neboli KD Krakov. Právě tady si získal svoje pravidelné návštěvníky, kteří se rádi nechají pohlcovat dějem. Do wrestlingu patří zábava, intenzita, akrobacie, bizarnosti, komediální prvky, divadlo, velká interakce s publikem a maximální blízkost. Mezi ringem a sezením totiž není žádná bariéra a tradičně velmi rychle vyprodaná první řada je od ringu vzdálená zhruba pouhý metr.

Hlavní doménou AoW Shows jsou fanoušci, kteří se stávají součástí představení a svojí výjimečnou interakcí vytvářejí jedinečnou atmosféru, jakou si pokaždé pochvalují i samotní vystupující zápasníci. Právě i díky nim nikdy nevíte, co se může na akcích Art of Wrestling přihodit.

AoW se současně zaměřuje na hledání nových zajímavých talentů po Evropě a za svoji historii byla také místem pro jména, která se později prosadila v zahraničních velkých společnostech, např. historický druhý šampion AoW, Bad Bones, „Alpha Female“ Jazzy Gabert, Oliver Carter, Killer Kelly, Lucky Kid a další.

CENOVÉ KATEGORIE V PŘEDPRODEJI (k prodeji od května 2020)
1. kategorie – 1. řada (číslované sezení) – 500 Kč
2. kategorie – 2. řada (číslované sezení) – 450 Kč
3. kategorie – 3. řada a další (nečíslované sezení), plus stání – 400 Kč