Tarkan Aslan potvrzen pro AoW: Horizons

Tarkan Aslan potvrzen pro AoW: Horizons

Volání divočiny zesiluje, svůj příjezd na Horizons totiž hlásí Tarkan Aslan!

“Lion King” je dalším přírůstkem na říjnové wrestlingové akci, ale určitě mu ještě zvoní v uších z toho, co zažil na Upside Down. Tam se mu otočil celý jeho pohled vzhůru nohama.

Tarkan je součástí AoW od roku 2018, ale byl to právě ten další rok, kdy začal mít velmi zajímavou chemii s diváky. Přitom všechno začalo tak nevinně a neplánovaně. Nicméně “In the Jungle…” se hrozně chytilo mezi fanoušky, že touto písní Tarkana doprovázeli pokaždé, ať už se mu to líbilo nebo ne.

V lednu letošního roku to ale zašlo ještě dál, když před utkáním fanoušci zasypali Tarkana plyšovými lvíčky. Památný moment, který pak možná v konečném součtu dopomohl k tomu, že Tarkan znovu dokázal mazaně vyhrát.

To je právě jeho devíza. Člověk si toho třeba ani moc nevšímá, ale Tarkan nasbíral poměrně dost výher na AoW a jeho vychytralost sklízí úspěchy. Co to však znamená pro Horizons a jak vůbec “Lion King” vnímal nové reakce od fanoušků? To už se brzy dozvíte v rámci záznamu z Upside Down, jehož vydání je naplánované na 2. srpna a právě tam se v zákulisí vyjadřoval k tomu, co zažil.

Na Upside Down dokázal porazit bývalého vyzyvatele o titul Dovera a SkullEvila jakožto jediného přemožitele Atoma na českém území. Co ho čeká v říjnu a přijme podporu od AoW Fans?

Momentálně potvrzená jména pro AoW Horizons:
AoW Champion Bad Bones
Erik Strange
“Lion King” Tarkan Aslan

Vstupenky v předprodeji zakoupíte na Ticketstreamu a můžete si vybrat z číslovaných a nečíslovaných kategorií.

VSTUPENKY: https://bit.ly/aowhorizons