Wrestlingová show na Slovensku odložena na neurčito!

Wrestlingová show na Slovensku odložena na neurčito!

Milí fanoušci a wrestlingoví přátelé,

se skutečně těžkým srdcem vám všem musím oznámit, že jsem se rozhodl zrušit historicky první wrestlingovou show na Slovensku, Bratislam.

Ve světle posledních událostí a velkého zmatení kolem koronaviru všude po světě a nyní především v České republice a na Slovensku vznikly pro nás jako AoW velké bariéry, které nejsme schopni se zachováním odpovědnosti vůči všem překonat. Momentální zákazy pořádání kulturních a jiných akcí, které mohou anebo nemusí být v dubnu zrušeny, v kombinaci se šířením strachu v médiích se v posledních několika týdnech výrazně odrazily i na (ne)zájmu o Bratislam.

Aktuálně se nacházíme v bodě, kdy nemůžeme k této situaci přistupovat bez odpovědnosti vůči Art of Wrestling jako společnosti a divákům, kteří se chystali na naší akci. Vzhledem k tomu, že naše wrestlingové večery jsou mezinárodní, vystavujeme se i přes případné zrušení zákazu pořádání kulturních a sportovních akcí tomu, že na poslední chvíli přijdeme například o tři čtvrtiny naší soupisky, jelikož wrestlerům nebude třeba povoleno cestování apod. Zároveň reálně hrozí, že při zachování akce a čekání na poslední chvíli bude způsobeno, že nakonec ze všudypřítomného strachu dorazí na show tak minimální počet diváků, že to bez jakékoliv nadsázky zlikviduje celou naší společnost a nebudeme moci pořádat už žádné další akce.

Za sebe mohu říct, že jsem z toho velmi smutný, jelikož návštěvu na Slovensku a první wrestlingovou show tam plánuji již zhruba 2 nebo 3 roky a s naším týmem jsme tvrdě pracovali, abychom to byli schopni zrealizovat. Stejně tak se na debut těšili i domácí slovenští zápasníci, pro které by to byl splněný sen vystupovat před lidmi ve své vlastní krajině. Moje promotérská odpovědnost a láska k wrestlingu jako takovému mi ale nedovolují jednat bezohledně vůči všemu jen proto, aby „něco bylo“. A proto k dnešnímu dni je akce AoW: Bratislam zatím bez náhradního data oficiálně zrušená.

Velmi děkujeme VŠEM fanouškům, kteří nás na cestě za Bratislamem podporovali a kteří si zakoupili vstupenky přes předprodejní síť PREDPREDAJ.SK. Pochopitelně budou VŠEM vráceny peníze za vstupné. Na tomto odkaze najdete veškeré potřebné informace: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/informacie-k-aktualnej-situacii-covid-19/

Čeští zákazníci, kteří si zakoupili vstupenky prostřednictvím stránky předprodej.cz dostanou tuto informaci emailem. V tomto emailu zákazníci také obdrží instrukce o postupu vrácení peněz.

Věřte, že tohle není žádné loučení ani náhodou! Naší vizí bylo konečně přivést skvělý wrestling na Slovensko, a to také uděláme! Ohromně se na to všichni těšíme, prozatím ovšem nejsme schopni vypisovat žádné náhradní datum, zda to bude letos nebo příští rok. Vše budeme pečlivě monitorovat.

Děkuji vám za pozornost. AoW se nezastavuje a jede dál. Toto je pouze menší překážka na naší cestě, u které jste všichni společně s námi a já si toho velmi vážím. Sledujte dění na našich sociálních sítích.

S úctou a pokorou

Michal Petrgál
majitel AoW